Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Masa a brak apetytu

 22 września 2017, 22:00

Ostatnio zdecydowałem, że chcę troche zbudować masy mięsniowej. Ogólnie jestem dosyć szczupłej budowy i wydaje mi się, że mam dość szybki metabolizm.

Staram się jeść wiecej ale niestety cięzko mi to idzie i od jakiegoś czasu po kilku posiłkach nie mam już siły na nic więcej a masa nie rośnie.

Macie jakiś pomysł co może mi w tym pomóc? Może coś na poprawę apetytu co sądzicie?

 24 września 2017, 21:54

Przy problemach z apetytem proponuję zainteresować się napewno produktem Dibencozide(https://www.bcaa.pl/trec-nutrition/trec-dibencozide-force-100kaps.html) a napewno już wziąść pod uwagę produkty typu Gainer 10-30% białka, 50-60%węglowodanów,  ewenualnie jakiegoś Bulka czyli 50% białka 50% węglowodanów.

Skłaniał bym się jednak w twoim przypadku nad jakimś gainerem. Produkty tego typu dostarczają nam dużo dodatkowych kalorii oraz są łatwo przyswajalne przez organizm.

 28 września 2017, 13:49

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie gainer, jeżeli nic nie próbowałeś to na start wrzuć Gain bolica Olimpu a jak chcesz coś lepszego to Mass core z Fa, ja byłem zadowolony oczywiście staraj się jeść więcej posiłków, bo gainer jest tylko uzupełnieniem diety.

 29 września 2017, 17:14

Za namową kolegi zakupiłem magnum 4000 treca ale jakoś średnie miałem po nim przyrosty:( już lepiej dorzucić parę złotych i wziąć mutant mass'a. to dopiero gainerek:):):)

 2 października 2017, 15:16

Weź gainera!skoro nie możesz przytyć to oznaka braku węgli -gain fast z universala u mnie sprawdził się bardzo dobrze, jumbo sciteca również ale musisz starać się wcinać więcej posiłków (5-6dziennie) bo sam gainer ma być tylko uzupełnieniem diety a nie jego zamiennikiem - ale-  większość niestety tak robi:(

 3 października 2017, 14:15

Mutant mass pvl to dobry gainerek ale musisz liczyć na wydatek rzędu +/- 200zł no chyba ,że mniejsze opakowanie ale nawet na miecha nie starczy więc się nie opyla:( do tego dorzuć kretkę i bcaa , przytrzymaj michę a masa sama przyjdzie!

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora