Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Matrix białek jako uzupełnienie diety

 11 czerwca 2018, 12:06

Chciałem dopytac o tzw matrixy bialek jako uzupelnienie diety. Bialko biore raz dzinnie na początku byl to izolat a teraz nam koncentrat czy tzw matrixy bialek beda lepszym rozwiazaniem przy diecie na budowe masy miesniowej czy to bez znaczenia w jakim czasie to bialko sie przyswaja?

 11 czerwca 2018, 12:21

Witam, Pamiętaj, że białko to tylko uzupełnienie diety i stosujemy według braków. W jakich porach chcesz brać białko? Po treningu czy w trakcie dnia jako zamiennik posiłku? Oczywiście po treningu izolat jest świetnym wyjściem. Może to być też dobry koncentrat. Jeżeli nie jesteś zawodowcem to nie odczujesz różnicy. Są bardzo dobre mixy białek do stosowania w ciągu dnia. Unikaj białek z zawartością białek roślinnych szczególnie sojowych. Jak będziesz zerkał na skład i będzie tam kazeina to patrz aby była micelarna bo jest najlepiej wchłanialna. Pozdrawiam

 1 sierpnia 2018, 21:11

Spróbowałbym nowości Scitec'a, czyli 100% Whey Protein Professional + ISO. Składowo nieźle się prezentuje, nie pieni się, nie ma gródek, a smak migdał + kokos wypas (z wiorkami kokosowymi). Świetna opcja moim zdaniem w czasie dnia i po treningu. 2 rodzaje białek, w tym co najważniejsze izolat. Smaki też do wyboru, do koloru. Białka moim zdaniem nigdy za wiele ;) 30 gram dziennie, nie zwracając uwagi jak dużo mamy białka w diecie, na pewno nie zaszkodzi :)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora