Rabat -10% od 199 zł NA WSZYSTKO!  Kod: 10TRENING   

Najlepsze połączenie przed treningiem

 25 września 2017, 22:56

Jakie jest waszym zdaniem najlepsze połączenie przed treningiem na siłowni?

Cały czas staram się próbować nowych przedtreningówek ale jeszcze żadna nie dawała mi tego czego bym oczekiwał czyli pompa i pobudzenie. Może macie jakieś sprawdzone przez was połączenia, które warto przetestować? Dajcie jakieś linki do produktów to zajrze i poźniej zdam relację.

 27 września 2017, 13:38

Jak dla mnie super sprawdził się Mesomorph z Aps i Super rage z Falcona to własciwie dwie petardy po których moc odczuwalna jest za równo przed jak i po treningu,  wydaje ci się, że trening nie ma końca, do tego siła wzrosła i jeszcze większe chęci do treningu -czego chcieć więcej:0

 28 września 2017, 13:13

No mesomorph faktycznie to "moc sama w sobie" jeden z silniejszych preparatów przedtreningowych jakie miałem, tego drugiego co pisał Mordeczka nie używałem ale poszperałem w sieci i widzę, że skład zbliżony więc nie omieszkam go spróbować.

 17 listopada 2017, 16:55

Siema, Meso i Super range jest z geranium to bankowo kopie ale nie wszędzie kupisz więc jeśli chcesz coś "dozwolonego" to polecam z dużą dawką kofeiny Black blood z biotecha ;) dobrze pompuje i do tego pobudza bo ma 400mg kofeinki.

https://www.bcaa.pl/biotech-usa/black-blood-caf-300g.html

Ewentualnie możesz sam sobie zrobic własną przetreningówke ale wyjdzie drożej z tym że będziesz miał takie proporcje jakich oczekujesz :D

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora