Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Odwieczne pytanie aeroby na czczo?

 28 września 2017, 11:14

Siema moja dziewczyna zamierza zacząć redukcje, wszędzie krąży przekonanie ze aeroby najlepiej na czczo :) a jak to sie ma w przypadku kobiet?

jak wogole widzicie temat aerobów u kobiet?

u faceta wiadomo wrzucimy 45-60min aerobów na czczo czy kiedykolwiek i wiekszych szkod nie wyrządzimy a u kobiet słyszałem ze mogą wystąpic problemy hormonalne po dluzej ilosci aerobow

jak odniesiecie sie do tego??

 28 września 2017, 16:15

Pora aerobów nie ma większego znaczenia, jedynym aspektem jakim są aeroby rano na czczo to lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia, jednak to czy to będzie na czczo, czy po treningu, czy w ciągu dnia nie ma znaczenia, liczy się bilans kaloryczny.

Jeśli chodzi o aeroby u kobiet, nie tyle szkodzą, co kobiety zazwyczaj wykonuja duże ich ilości w połączeniu z małą kaloryką co skutkuje problemami hormonalnymi, jednak aeroby same w sobie nie szkodą,a ułatwiają wywołać deficyt kaloryczny.

 28 września 2017, 17:53

Czyli np ile byś zalecał cardio dla kobiety, która ćwiczy juz mniej wiecęj rok?

Do tej pory było to 30 mim 3 razy w tygodniu. Z jedzeniem u niej różnie jak to u kobiet, mogłbys mniej wiecej sie odnieść ilosc cardio do ilosc kalorii jak to powinno wyglądac zeby nie zrobic krzywdy dziewczynie?

I ewnetualnie jaki rodzaj cardio jeszcze jest wg Ciebie najlepszy? z góry dzieki za odpowiedz pozdrawiam!

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora