Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Odżywki z Activlaba?

 8 stycznia 2018, 16:50

Co sadzicie na temat tej firmy? Zastanawiam sie nad zakupem kreatyny tabsy, wpc, bcaa w tabsach i zma? Dobry wybor czy lepiej zostac przy ostrovicie?

 8 stycznia 2018, 17:23

Za obiema firmami za bardzo nie przepadam ale, jeżeli już mam wybierać to raczej ten activlab bym brał. Zma na pewno śmiało mogę ci polecić bo się sprawdziło, kreatyna i bcaa mają przyzwoity skład jak na tabletki (są gramowe) co do wpc osobiście nie próbowałem ale smakowo będą pewnie lepsze od ostrovitu:)

 9 stycznia 2018, 07:59

Potwierdzam słowa Rocky-ego, z tych dwuch firm skłaniałbym się do ACTIVLABA. Próbowałem WPC z ACTIVLABA i OSTROVITU (w okresie kiedy było słabo z kasą) i zdecydowanie lepiej w smaku  i w działaniu oceniam WPC ACTIVLABA. Mogę również polecić bcaa z ACTIVLABU.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora