Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

On Whey Gold Standard

 29 grudnia 2017, 22:10

Większość moich znajomych, którzy od dłuższego czasu stosują odżywki polecają właśnie ten produkt. Faktycznie jest taki dobry? Jest zdecydowanie produktem z droższej półki ale czy jest wart swojej ceny? Może znacie jakieś inne produkty godne polecenia.

 29 grudnia 2017, 22:16

Hmm niestety z tego co pamiętam to Optimum miało jakąś wpadkę ze swoimi białkami, w sumie jak większość amerykańskich firm suplementacyjnych, więc ja osobiście wolałbym kupić coś pewniejszego w tej cenie, dodatkowo jest to mieszanka białek, a za tą cenę kupisz spokojnie dobry izolat (np. Iso Whey Zero z Biotecha, bądź lekko droższy izolat z Olimpu) ale tutaj jakość jest pewna.

 8 stycznia 2018, 14:20

Kiedyś go używałem i byłem zadowolony ale czy wart jest swojej ceny to już inna sprawa bo jest dość kosztowny a w tej cenie można znaleźć równie dobre białka i z takich mieszanek będzie https://www.bcaa.pl/biotech-usa/100-pure-whey-iso-whey-zero-christmas-special-2270g-500g-gratis.html

Aktualnie testuję 3smak hazelnut i jest bardzo dobry , wcześniej miałem karmel-capuczino oraz burbon wanilia i iso piernik extra! Póki będzie trwała promocja to przetestuje chyba wszystkie smaki:)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora