Orange Triad

7 grudnia 2017, 15:06

Jestem zainteresowany kupnem chyna jednym z lepszych witamin na rynku czyli Orange Triad tylko pytanie proszek czy tabletki? czy czyms sie róźnią i który ewentualnie lepiej sie sprawdzi?

7 grudnia 2017, 16:21

Zgadza sie Oragne Triad są to jedne jezeli nawet nienajlepsze witaminy na rynku. Sam stosowałem je bardzo długi okres i byłem naprawde bardzo zadowolony. Ja osobiście używałem wersji w tabletkach bo wychodzila ekonomicznej bo wiadomo orange triad do najtanszych nie nalezą. A obie wersje róznią sie dodatkami wersja w tabletkach jest wzbogacona o skladniki, które pomagają w regeneracji stawów a wersja w proszku ma wyciągu "greens" czyli warzywa w prochu. Która wersje nie wybierzesz na pewno kupujesz produkt z najwyzszej półki.

7 grudnia 2017, 16:42

Przyznam, że to naprawdę bardzo dobry wybór i na twoim miejscu długo bym się nawet nie zastanawiał nad ich zakupem bo witaminy w moim odczuciu są warte swojej ceny i w 100% spełniają swoją rolę oraz pokrywają wszystkie niedobory witamin w ciągu dnia:) Czasami jest problem z ich dostępnością, dlatego jak tylko się pojawiają w ofercie to robię sobie spory ich zapas.

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora