Orange Triad

 9 października 2017, 16:52

Zbliża się zima, ogólnie łatwiej o zachorowanie i gorsze samopoczucie przez co chcę zainwestować w najlepszy stack witaminowy.

Kolega polecił mi Orange Triad opcja w proszku, sprawdziłem skład no i rzeczywiście wygląda powalająco.

Rzeczywiście warto wydać tyle pieniędzy na ten suplement ?

 9 października 2017, 18:01

Potwierdzam  te witaminy są bardzo dobre -sam miałem okazję je przetestować (mają dodatkowo wyciągi z warzyw i owoców) ale z tego co wiem ciężko je dostać a ta wersja proszkowa została wycofana i są tylko te tabletkowe, które też ciężko spotkać ale jeżeli będziesz miał taką okazję to naprawdę warto. Z takich równie dobrych polecam animal pak.

 10 października 2017, 19:42

Przez bardzo długi okres czasu niestety były wycofane z obiegu, jednak ostatnio chłopaki na Rumuńskiej mnie mocno uszczęśliwili i uśmiadomili, że Triad wrócił do sprzedaży, od razu wziąłem dwa opakowania :D.

Jak dla mnie nie ma lepszego stacku witaminowego, różnica w samopoczuciu kolosalna, więc nawet się nie zastanawiaj.

 18 listopada 2017, 16:57

Osobiście jestem ich fanem! :) nie dość że mają wiele witamin i minerałów to również wspierają stawy! Warte tych pieniędzy i nie wyobrażam sobie suplementacji innymi witaminami. Gorąco polecam.

Za to jeśli chodzi o te w proszku to niestety specyficzny smak i jakoś przez to mi nie podchodzą ale są lepsze składowo od tych tabsów, więc jeżeli zależy na składzie to lepszy proch i nie znajdziesz nic tak samo dobrego.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora