Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

PCA

 4 grudnia 2017, 17:20

Słyszeliście o tej nowej federacji z Polsce ?

Reklamują się dosłownie wszędzie, pierwsze zawody w Polsce będą akurat w Łodzi, dla zawodników szykują się nagrody pieniężne co nie zdarza się zbyt często.

Jak sądzicie, są w stanie przeskoczyć IFBB, jeśli chodzi o popularność ?

 5 grudnia 2017, 13:01

Moim zdaniem nie ma szans na to, IFBB to federacja która budowała się przez kilkadziesiąt lat zrzesza tysiące zawodników z calego swiata i nawet obecnie po rozlamie IFFB nie sądze ze PCA Nac czy inna nowa federacja bedzie w stanie zagrozic IFBB. Jak ktos sledzi scene to wie ze ostatnio odbywał sie Puchar Polski fed NAC czyli drugiej po IFBB federacji w europie i na pucharze polski wystartowało 30 osob tyle w temacie.

 7 grudnia 2017, 17:41

Wszystko jest możliwe na pewno nie za rok czy dwa, ale w przyszłości nigdy nic nie wiadomo. Przede wszystkim federacje tak jak wałsnie PCA czy NAC muszą stworzyć więcej kategori wagowych żeby przyciągnąc wlasnie zawodników z nizszych wagówek bo tak naprawde tak startuje nawięcej zawodników. Na mistrzostwach Polski ifbb w kategori do 80 kg startowało wiecej osób niz n całym Pucharze Polski NAC. Więc tak jak napisałem długa droga jeszcze, ale dla nas zawodników pojawienie sie nwoych federacji oraz rozłam ifbb wyjdzie tylko na plus

 7 grudnia 2017, 18:51

Jak dla mnie PCA raczej nie ma szans przebicia, jeśli chodzi o prestiż.

Jednak IFBB mimo tak słabego traktowania zawodników, robienia ciągle pod górę, nie ma sobie równych pod względem właśnie prestiżu na świecie, patrząc po ilości zawodników która startuje z tej federacji, o czymś to świadczy...

Trzymam jednak kciuki, że to się kiedyś zmieni i IFBB pójdzie po rozum do głowy i zaczną się nagrody finansowe, lepsze traktowanie zawodnika, a kulturystyka stanie się jeszcze bardziej popularna.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora