🌲 Rabat -12% na odżywki    Kod: SUPLE12  

Pierwsza kreatyna

 10 września 2018, 13:49

Jak w temacie potrzebuje byscie poradzili jaka kreatyne wybrac na start dla osoby ,ktora zaczyna swoja przygode z suplami. Czy jest jakis schemat, ktorym powinna sie ta osoba kierowac-najpierw mono ,pozniej jablczan czy nie ma to znaczenia?Poleccie cos dobrego by osoba sie nie zrazila, cos co bedzie dzialac i przyniesie zauwazalne efekty.

 10 września 2018, 13:56

Ja bym polecił Ci zacząć od mono, niby najtańszy rodzaj kreatyny ale wg wielu najlepszy. I nie przejmuj się opiniami że mono zatrzymuje wody to jedna z większą wyolbrzymionych rzeczy jakie słyszałem. Jak ktoś ma problem z dieta to nawet wg niego witamina C będzie zatrzymywać wodę. Dlatego śmiało kupuj stare dobre mono a jak nie będziesz zadowolony to wtedy będziesz kombinowal i z innymi.

 26 września 2018, 21:11

Zgadam się, najzwyklejsza prosta creatyna 100% Creatine mono starczy na początek a i moim zdaniem nie tylko, Tani, dobry suplement, który starcza na długo. Zazwyczaj było tak, że zaczynało się od mono, potem jabłczan, a potem już mixy. Ja zazwyczaj bazowałem na starym dobrym mono.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora