Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Powrót na siłownię i bcaa?

 19 marca 2018, 13:36

Kolega wrocil na silownie po 2tygodniowej chorobie i potrzebuje czegos na regeneracje i zastanawia sie nad tym amino x z bsna, jak uwazacie tak w czasie treningu do wypicia bedzie dobrze? Co o nich myslicie?

 19 marca 2018, 14:37

Jak najbardziej są to dobre aminokwasy. Swojego czasu też ich używałem i byłem z nich zadowolony (regeneracja, firma i rozpuszczalność dobra no i smakowo również są smaczne a zwłaszcza arbuz i blue raspberry) dopóki nie odkryłem swoich bcaa 4pro genlaba i te są dla mnie jak na razie nie do zastąpienia. Pije je również w trakcie treningu i działają super, regeneracja i wytrzymałość na duży plus! Zdecydowanie te bardziej polecam ale jak wybierze bsna to tragedii również nie będzie.

 12 maja 2019, 18:29

2 tygodnie to nie tak długo od siłowni :) taki powiedzmy mały resecik. Na pewno bcaa pomoże, aczkolwiek słyszy się opinie, że tak na prawde bcaa nic nie dają. Dorzuciłbym do tego jakiś mono kreatyny, witaminy i minerały a przed bym wziął kofeinę. Bcaa jak już to możesz przed treningiem, w trakcie lub po. Kreatyna przed treninigiem i po, Kofeina ja zazwyczaj biorę 200 - 400 mg przed treningiem. 

 12 marca 2021, 15:24

polecacie BCAA?

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora