Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Przedtreningówka brać czy nie?

 22 września 2017, 21:45

Od jakiegoś czasu po pracy odczuwam silne zmęczenie co mocno przeszkadza mi w zrobieniu dobrego treningu. Najgorzej jest kiedy tzreba się zmobilizować i wykonać trening nóg.

Zastanawiałem się czy można jakoś zmniejszyc uczucie zmęczenia? Niestety treningi mogę wykonywać tylko po pracy po godzinie 16:00. Macie jakieś swoje patenty na takie sytuacje?

 24 września 2017, 22:10

Jest to pytanie bardzo mocno zindywidualizowane. Jeżeli faktycznie nie możesz czasami zmobilizować się do dobrego treningu to moim zdaniem warto chociaż od czasu do czasu użyć produktu przedtreningowego(https://www.bcaa.pl/odzywki-przedtreningowe/)

Pozowli to zmniejszyć zmęczenie, podnieść wytrzymałość co w przełożeniu powinno skutkować lepszym i bardziej intensywnym treningiem.
Ja zawsze mam pod ręką na wszelki wypadek porcję jakiegoś produktu przedtreningowego.

 27 września 2017, 17:49

Zgadzam się z przedmówcą-dobra przedtreningówka wzniesie Cię na inny poziom treningowy, osobiscie polecam Ci Iron pump z iron Horse, No xplode Bsn'a, Black Blood Biotecha-jak dla mnie wszystkie się sprawdziły.

 28 września 2017, 11:20

A ja polecam Ci Mesomorpha Aps - to kozak wśród przedtreningówek - nie ma chyba mocniejszego i bardziej pobudzającego środka-ale nie dla każdego się nadaje bywa dla niektórych zbyt mocny i są problemy ze snem-dlatego jeżeli zdecydujesz się kiedyś go spróbować to zacznij od pół miarki i zobacz jak na Ciebie zadzaiała a później stopniowo zwiększ.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora