Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Revex i kontrola apetytu?

 24 stycznia 2018, 13:14

Czy ten spalacz revex w jakims stopniu zahamuje laknienie mojej dziewczynie? I czy wogole to dobry spalacz bo ma sporo pozytywnych opini.

 24 stycznia 2018, 15:44

W jakimś stopniu może i zahamuje ten apetyt ale gwarancji to ci nikt niestety na to nie udzieli, jeżeli twoja dziewczyna ma z tym, aż tak wielki problem to proponuje ci dokupić do tego revex'a ten suplement: https://www.bcaa.pl/amix/carb-blocker-with-starchlite-90kaps.html. , ponieważ pod tym kątem bardzo dobrze się sprawdza i nie raz na forum już o nim pisałem. Poza tym dość fajnie się tu te dwa produkty uzupełnią.  Natomiast ,jeżeli chodzi o sam spalacz to w moim odczuciu klasyfikuje się on w tym przedziale o średniej mocy ,więc jeżeli nie szukasz dla niej niczego mocniejszego - to ten się powinien dobrze sprawdzić. Oczywiście pamiętać należy o odpowiedniej diecie jak i treningu bo bez tego nawet najlepsze spalacze nam nic nie pomogą:)

 

 3 lutego 2018, 22:09

Revex jak dla dziewczyny i jak na początek to dobry wybór. Jest to spalacz dosyć "lekki". A jak zależy Ci na redukcji apetytu, to tutaj najlepiej mieć posiłki w równych odstępach czasu + np HCA lub Glukomannan są dobrymi suplementami pomagającymi w walce z łaknieniem.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora