RABAT -15% na koszyk od 249zł!  Kod: CEL15   

Runmagedon

 9 listopada 2017, 11:08

Witam przymierzam sie do wystartowania w tym biegu, możecie mi podpowiedzieć jakiś rodzaj treningu pod kątem zwięszkania wytrzymałości? moze ktoś z Was juz kiedys miał okazje przebiec runmagedon i mogłby podzielić sie wrazeniami?

 9 listopada 2017, 11:20. Zmodyfikowano 9 listopada 2017, 12:30

Szczerze mówiąc to zupełnie nie moja bajka ale w klubie w którym trenuje na codzień czyli Sportera Fitness Club odbywają się autorskie zajęcia właśnie pod nazwą "Runmagedon" prowadzone są przez osobe, naprawdę kompetentą Tomek juz  bardzo długo uczestniczy w tym biegu i sam organizuje eventy runmagedonu w Łodzi więc smiało moge polecić jego osobę myślę ze nikt lepiej Cie nie przygotuje do biegu niż on. Wbijaj na strone sportery sprawdz w grafiku i wpadaj do najlepszego klubu w Łodzi..

 13 listopada 2017, 23:13

W maju biegłem Runmageddon przygotwując się do niego na własną rękę. Z doświadczenia mogę powiedzieć tylko tyle, że nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego. Stawiał bym tutaj na trening ogólnorozwojowy czyli ćwiczenia wielostawowe połączone z treningiem cardio oraz interwałami.

W ten sposób udało mi sie całkiem dobrze przygotować.

 8 grudnia 2017, 12:37

Podłączam się do wypowiedzi Mańka, także brałem udział w tej imprezie na dystansie 12km i powiem tylko tyle że ćwiczę 3 razy w tygodniu i cały sezon wiosna/lato jazda na rowerze oraz przed imprezą zacząłem trochę biegać i poszło nieźle.  Kondycja przede wszystkim i dasz radę. Nie taka straszna impreza jak mówią :)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora