Serie odżywek dla kobiet

 9 grudnia 2017, 13:42

Bardzo dużo firm teraz zaczyna wypuszczać osobne linie produktów specjalnie dla kobiet. Moja żona zaczeła trochę ćwiczyć i jak zobaczyła takie produkty to powiedziała, że tylko te chce używać. Uważacie, że mocno sie różnia od tych które stosują faceci?

Chce się z nią podzielić tym co jest w domu z tąd to pytanie.

 11 grudnia 2017, 11:59

Osobiście uważam, że te suplementy dla kobiet czy mężczyzn aż tak bardzo się od siebie nie różnią (mają po prostu bardziej okrojone składy czy dawki poszczególnych składników a w zamian dorzucone są liczne dodatki) i w dużej mierze jest to zwykły chwyt marketingowy by zarobić właśnie na tej grupie osób ,którymi są tu właśnie kobiety:) Wystarczy słowo fit czy for lady na odżywce i już kobitką robią się duże oczy:) A tak naprawdę jest tam tyle węgli, że głowa mała ale dorzucą cla czy l-karnitynę, parę witamin i robi się z tego hit a biznes się nakręca firmom:)

 11 grudnia 2017, 13:08

Zazwyczaj składem nie różnią się wcale, a jak się różnią to tylko na minus, za to mają ładne opakowania które przyciągają kobiety...

Jedyne suplementy które warto dzielić na kobiety i mężczyzn są stacki witaminowe, w przypadku serii dla kobiet mają więcej witamin, minerałów i dodatków skierowanych właśnie dla potrzeb kobiet.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora