Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Smaczna odżywka białkowa truskawkowa

 9 grudnia 2017, 13:37

Na rynku jest masa różnych smaków. Kilka jest naprawde rewelacyjnych nie spotkałem sie jeszcze jednak z bardzo dobrym smakiem truskawkowym. Może wy znacie jakąś odzywkę dobra jakościowo w której ten smak akurat jest chcoiaz smaczny bo te co do tej pory piłem były straszne.

 11 grudnia 2017, 11:46

Ogólnie nie jestem fanem smaku truskawkowego i jeżeli nie dostanę go w prezencie to raczej się na niego nie rzucam:) ale jeżeli mam wskazać ten smak to zdecydowanie będzie to z firmy biotech iso whey zero. W smaku nie jest za mdły (ja nie lubię słodkich) a przy tym ma dobry skład i świetnie się rozpuszcza no i idealnie nadaje się do wypicia zaraz po treningu. W dodatku możesz kupić go w pojedyńczych saszetkach i popróbować również innych smaków. Link poniżej.

https://www.bcaa.pl/biotech-usa/iso-whey-zero-500g.html

 11 grudnia 2017, 13:13

Jak dla mnie praktycznie każda truskawka z odżywek białkowych ma chemiczny posmak, jednak znalazłem wyjątek, którym mocno się zaskoczyłem:

https://www.bcaa.pl/sport-definition/that-s-the-whey-700g.html

W smaku z mlekiem i lodem przypomina shake z MCD, nie jest wyczuwalny sztuczny posmak, więc jeśli szukasz na prawdę smaku który przypomina truskawkę, to tylko i wyłącznie Sport Definition.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora