Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Odżywka białkowa z wieloma smakami - smaczna

 22 września 2017, 22:03

Macie może jakieś sprawdzone firmy w których białko ma dużą game smaków, które są poprostu smaczne?

Ostatnio na próbę kupiłem Ostrovit i powiem szczerze, że jak dla mnie to smak dosyć kiepski.

Jeżeli macie coś co według was jest smaczne to podeślijcie jakieś linki małych opakowań albo do próbek, to sobię sprawdzę i może coś będzie mi pasowało.

 24 września 2017, 21:50

Proponuję zainteresować się na pewno białkami firm znacznie mocniej zwracających uwage na smak swoich odżywek. Jeżeli chodzi o konkrety to napewno marki BiotechUsa, Scitec czy Olimp posiadają w swojej ofercie szeroką gamę różnych białek(jeżeli chodzi o jakość) oraz ogromna ilość smaków w swojej ofercie.

Poniżej lista przykładowych produktów tych właśnie marek:
https://www.bcaa.pl/olimp/whey-protein-complex-100-2270g-promocja.html
https://www.bcaa.pl/biotech-usa/iso-whey-zero-black-blood-caf-shaker-gratis-2270g-300g-600ml.html
https://www.bcaa.pl/scitec-nutrition/scitec-100-whey-protein-professional-2350g.html

 28 września 2017, 14:04

Na pewno iso whey zero - tam spokojnie masz z 12smaków do spróbowania (jak dla mnie cafe latte, orzech, ciasko i kokos najlepsze), olimpu też spoko są i znowu ice coffie, ciastko, kokos, wanilia oraz orange-marakuja dla mnie wymiatają.

 28 września 2017, 15:04

Tak jak koledzy wyżej napisali, celuj w produkty lepszej jakości (zazwyczaj z jakością w parze idzie smak).
Z tych pewniejszych na które nikt nie narzeka: Biotech, Scitec, Olimp.
Jednak smak to już kwestia indywidualna, więc musisz szukać najlepszego smaku dla siebie.

 29 września 2017, 14:23

Isoprime amixa ma dużą gamę smaków do wyboru, parę przetestowałem i dla mnie rewelka (ciastko, pinacolada, czekolada, mocca wymiatają:)), trochę drogie ale jeżeli chcesz mieć i jeść coś dobrego i do tego z enzymami trawiennymi po których ,NIE będziesz pierdział jak oszalały to warto dopłacić i mieć ten komfort.

 29 września 2017, 15:41

Nie zapominajmy o whey 100 z firmy trec co prawda to TYLKO koncetrat ale wybór smaków jest równie duży jak w firmach, które wymieniliście i cenowo wyjdzie chyba najlepiej. Jeszcze dodałbym that't the whey z firmy sport definition tez kozackie smaki i ogromny wybór i do tego super grafika ze juz patrząc na opakowaie wiesz ze bialko w srodku bedzie bardzo smaczne

 2 października 2017, 17:43

Z mieszanek sporo smaków znajdziesz w nitro pure whey biotecha (czekolada-kokos, orzech i burbon wanilia świetne na plus możesz kupić jednorazowe porcje:) ) lub supreme whey new iron horse'a (caffe latte, ciastko, mleczna czekolada pycha) whey protein complex olimpa (mrozona kawa, wanilia, ciastko też super)Nic tylko kupować i pić :)

 3 października 2017, 12:39

Gorszego syfu nie piłem jak ten ostrovit-już nigdy więcej tego nietknę!!Skusiła mnie ta niska cena jak za taką ilość ale uważam pieniądze wyrzucone w błoto:(((oprócz boleści brzucha i niesmaku w ustach nic więcej nie można o tym głó...e napisać!Lepiej dopłacić i pić coś z przyjemnością niż zmuszać się na siłe i pić z przymusu:(((z olimpu ten complex- miód malina!niebo w gębie!:))))

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora