Sosy zero

6 października 2017, 16:55

Przymierzam się do zakupu owych sosów, ze względu na to, że szkoda mi marnować kalorii na koniec redukcji.

Testowaliście jakieś ? Mam na myśli i słodkie i wytrawne ?

Nie smakują chemicznie ? Bo mam trochę obawy skoro nie mają w sobie kalorii.

8 października 2017, 21:01

Już przerobiłem praktycznie wszystkie te sosy, niestety ale większość smakuje "średnio" no ale w końcu są pozbawione kalorii.

Jeśli ktoś jest na redukcji i oszczędza każdą kalorie, to na pewno jest to dobre rozwiązanie dla poprawy smaku.

Moi faworyci to czekolada i pancake (Sport Def, Ostrovit, Real Pharm) i bbq (z tych firm).

5 listopada 2017, 11:03

Ja miałem już sosy od Ostrovitu, Sport Definition i ostatnio kupiłem nowe z UNS'a.

O ile sosy Ostrovitu i SD mi smakowały, tak na UNS'ie się mocno zawiodłem, nie dość, że mocno wodniste, to jeszcze smak chemiczny i tylko psuje smak potraw.

16 listopada 2017, 11:01

A jak dla mnie to te sosy zero to ZERO smaku! Z braku laku jeszcze jako nie smakosz tych sosów to akceptuje Barbecue i czekolade :) reszta jak dla mnie słaba chyba że moja kobieta miała by powiedzieć to ona polubila musztardowo miodowe sosy i dodaje do sałatek FIT :P

21 listopada 2017, 14:47

Oj ja też już miałem "przyjemność" próbować kilku takich sosów, no i niestety za każdym razem kończyły w śmietniku.

Niestety to zupełnie nie moje smaki, albo źle trafiałem, w większości są zbyt chemiczne i zamiast takiego sosu wolę użyć normalnego sosu i wliczyć go w bilans, a takie produkty zostawić zawodnikom którzy redukują pod zawody i liczą każdą kalorię.

23 listopada 2017, 21:02

Ja jadłem sosy Waldena, słodkie ujdą, nawet dobre, natomiast te wytrawne w ogóle mi nie podchodzą. Ostrovit słodkie też ok, to samo Real Pharm.

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora