Spalacz a nadciśnienie

 22 września 2017, 22:37

Są jakieś produkty spalające, które nie podnoszą ciśnienia? Mój znajomy ma z tym problem a powiem, że i sadła trochę mu jeszcze zostało. Niby jakąś tam diete ma kilka kg już schudł.

Od kilka już tygodni stoi w miejscu i tak myślimy czy można mu jakoś pomóc żeby ruszyło dalej bo powoli zaczyna się już zniechęcać. Szkoda by bylo jednak żeby odpóścił.

 24 września 2017, 21:10

Proponuję zawsze zwracać uwagę przedewszystkim na zawartość kofeiny w produktach spalających. Jeżeli wyklucza wogóle kawe ponieważ nie może jej pić to jak najbardziej znajdziemy produkty, które nie posiadają tego składnika. Dodatkowo sa bogate w naturalne substancje, które w pozytywny sposób wpłyną na podkręcenie metabolizmu.

Poniżej kilka przykładów jakie cieszą się największą popularnościa i zbierają najlepsze opinie wśród osób stosujących tego typu praparaty:

https://www.bcaa.pl/amix/lipotropic-200kaps.html
https://www.bcaa.pl/biotech-usa/ulisses-shaper-90kaps.html
https://www.bcaa.pl/usa-labs/cutting-edge-120tab.html

 28 września 2017, 14:26

Zarzuć l-karnitynkę (na spalanie ale tylko przed aerobami), hca (ograniczy wchłanianie węgli z posiłku) i fat transporter (przyspieszy metabolizm i również spalanie) do tego białko (najlepiej izolat) jakieś bcaa i trzymaj michę dorzuć aeroby 3x w tygodniu a efekty przyjdą same.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora