Spalacz Oxyburn na start

 28 listopada 2017, 13:19

Czytalem bardzo duzo pozytywnych opini na temat tego spalacza i zastanawiam sie czy osoba, ktora wczesniej nic nie brala takiego moze go wziac na poczatek swojej redukcji? Czy to dobry pomys czy bedzie za mocny?

 28 listopada 2017, 14:13

Nie jest to zbyt dobry pomysł by wziąć ten spalacz na start, wiedząc jeszcze w dodatku, że osoba nigdy wcześniej nic takiego nie brała. Spalacz ten należy do grona jednych z silniejszych reduktorów tłuszczu więc naprawdę odradzam go na początek. Głównym powodem jest 1.3, które tam występuje i który dość silnie stymuluje na pierwszy raz może go zbyt mocno wyczesać:)zostaw to na później a teraz się skup na czymś lżejszym. Na początek spróbuj sobie coś o średniej mocy, sprawdź jak twój organizm na niego zareaguje i stopniowo dojdź do tych mocniejszych. Dorzuć dobrą dietę oraz wprowadź treningi aerobowe a daje słowo, że i ten do 70zł zrobi dobrą robotę:)https://www.bcaa.pl/gen-lab/thermo-armour-90kaps.html

 28 listopada 2017, 14:56

Zdecydowanie zastosowanie tego typu spalacza na pierwszą styczność ze spalaczami tłuszczu nie ma żadnego uzasadnienia i jest dużym błędem.

Zacznij od słabszych spalaczy jak wymieniony wcześniej spalacz z Gen Labu, ewentualnie jakiś Thermo Drine lub wersja Pro z Biotecha i na sam koniec redukcji możesz dodać Oxyburna jako dodatkowy czynnik, który zwieńczy efekt redukcji, a wiadomo, że na końcu jest najgorzej jeśli chodzi o progres w spalaniu tkanki tłuszczowej.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora