Spalacz tłuszczu dla kobiety

 4 września 2018, 11:34

Moja dziewczyna chce zrzucic pare kilo. Chce zakupic jakis spalacz tluszczu ale nie chce cwiczyc bo kolezanka jej bierze i nie cwiczy a widzi efekty. Czy to jej wogole cos pomoze? I czy te srodki sa bezbieczne? Co moze wziac na pierwszy raz?

 4 września 2018, 11:37

Szczerze mówiąc bezz ćwiczeń cięzko bedzie zauwazyc jakis efekt. Zawsze mozna opierac sie diecie, ale w przypadku braku aktywności fizycznej dieta musiałabyc bardzo restrekcyjna. A ogromnym bledem kobiet na redukcji sa wlasnie nawyki zywieniowe a wlasicwie ich brak, czyli typowa glodowka cały dzien na listku sałaty i kawie, tak mozna tylko dorobic sie problemów hormonalnych więc nie jest to najlepsze wyjscie. Jesli chodzi o spalacze są to srodki jak najbardziej bezpieczne, jezeli nie ma problemów z cisnieniem i sercem na początek super produktem bedzie Thermo Armour z firmy GenLab lub LipoKiller z Formotivy są to delikatne spalacze na bazie naturalnych wyciągów więc nic zlego nie powinno sie dziać.

 3 listopada 2018, 18:46

W takim wypadku ja bym też obstawiał na zieloną herbatę w połączeniu z zieloną kawą - Green Coffee Complex. Ale dokładnie jak pisze kolega wyżej, zmuś ją do jakiejś aktywności - bieganie, spacery, rower czy wychodzenie z psem. Dieta też jest ważna ale niech nie bierze przykładu z bikiniar i tych "mądrych" które jadą na diecie 1200 kcal a po 2 miesiącach się obżerają bo brakuje im kalorii.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora