Stack kreatynowy

 17 listopada 2017, 14:36

Witam jestem zainteresowany kupnem stacku kreatynowego. Zależy mi na tym aby było jak najwięcej form kreatyny. Możecie polecić coś godnego uwagi?

 17 listopada 2017, 15:05
 17 listopada 2017, 15:49

Dwa "stacki" z duża ilością form kreatyny, które przychodzą mi do głowy to Crea9 firmy Trec oraz Createn firmy GenLab. Oba produkty są warte uwagi, plus na korzyć createna to brak w składzie monohydratu czyli najtanszej formy kreatyny ale też nie koniecznie najgorszej. Ale czy kupując stack w którym jest mono nie kupujemy monohydratu z małymi dodatkami reszty? To juz zostawiam do własnych rozwazań w każdym bądz razie kierując sie opinią klientów obie te pozycje mogę smiało polecic.

 17 listopada 2017, 16:42

Siemanko ja zauważyłem że dobrze się sprzedają i opinie chodzą na temat Real pharm SIZE GROW https://www.bcaa.pl/real-pharm/size-grow-675g.html koledzy moi twierdzą, że nr 1 :P

Mi osobiście podchodzi z FA CREA CORE https://www.bcaa.pl/fitness-authority-fa/fitness-authority-crea-core-350g-promocja.html a to dlatego że ma beta alanine i pod siłkę czy walki super się sprawdza :) polecam spróbować a tym bardziej teraz bo promocja fajna.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora