Stosowanie spalacza cały rok

 25 września 2017, 22:22

Jak to jest z tymi spalaczami? Jest jakiś okres, który powinno się maksymalnie stosować spalacze aby nie zrobić sobie krzywdy?

Dodam, że używam już od jakiegoś miesiąca produktu Thermo Armour narazie działa bez zarzutu ale zastanawiam się czy kupić odrazu następne opakowanie czy zrobić jakąś przerwę? Może bez przerwy można brać coś innego aby organizm się nie przyzwyczaił?

 27 września 2017, 16:39

Jak skończysz brać ten to weź mocniejszy detonatrol Amixa lub Animal cuts Universala a na koniec dowal Oxyburn pro z Falcona to dopiero kozak:-)

Przerwy robic nie musisz wystarczy, że zmienisz na inny-powodzenia!

 27 września 2017, 17:05

Zarzuć mocniejszy później np: Detonatrol z Amixa lub Animal cuts Universala a na koniec Oxyburn pro z Falcona mój faworyt-kozak jakich mało!

Przerwy nie musisz robić-wystarczy,że zmienisz na inny właśnie po to by organizm nie przyzwyczaił się do danych substancji-powodzenia!

 

 28 września 2017, 12:14

Ktoś tu chyba leci sobie w kulki...:0 ale tak poważnie to doradzam Ci :Animal Cuts ale przygotuj się na to,że musisz przynajmniej zakupić 2puszki, gdyż zarzucić trzeba będzie 2saszetki dziennie (1sasz.to za mało;( w moim przypadku się okazało) ale efekty były, oczywiscie dieta+odpowiedni trening. Przy następnej redukcji zamierzam spróbować tego falcona, o którym pisały Kulki:)bo również słyszałem dobre opinie na temat tego spalacza.

 28 września 2017, 15:27

A ja miałbym trochę inną strategię:
Na początku manipulacja dietą i aktywnością, a spalacz dodał przy zastoju i braku możliwości w manipulacji wcześniej wspomnianymi czynnikami.
Zaczynaj zawsze od spalaczy słabyszych typu: GenLab Thermo Armour, Olimp Thermo Speed Extreme i stopniowo wrzucaj spalacze mocniejsze.

 29 września 2017, 13:10

Ale skoro koleś napisał, że od miesiąca używa spalacza z Genlaba to chyba ma już zastój!? dlatego również polecam brać dalej ,ale wrzuć coś mocniejszego ten animal cuts to dobry wybór, pomimo łykania dużej ilości kapsułek -efekty maiłem bardzo dobre. I też wybrałem 2puszki.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora