Suple a wątroba

 23 października 2017, 17:30

Ostatnio zaczynam odczuwac krotkie bole w okolicach watroby;( Aktualnie stosuje kreatyne, bialko, bcaa, testosterol ,ashwagande oraz gabe. Czy ktorys z tych suplementow moze powodowac te bole?Ktorys mam odstawic?Dodam, ze prowadze w miare zdrowy styl zycia i nie pije alkoholu. Prosze o porade bo troche sie martwie.

 15 listopada 2017, 17:39

 Żaden z tych suplementów , które przyjmujesz nie powinien wywoływać u ciebie takich bóli o jakich piszesz, jednakże uważam, że nie powinieneś tego lekceważyć i jeżeli te bóle będą się powtarzać to udaj się do lekarza bo być może przyczyna tkwi gdzie indziej.

Natomiast jeżeli chcesz zregenerować trochę ten organ to wrzuć https://www.bcaa.pl/biotech-usa/liver-aid-60tab.html lub https://www.bcaa.pl/trec-nutrition/trec-liver-stack-60kaps.html powinno pomóc.

 16 listopada 2017, 10:16

A ja słyszałem, że dobrym suplem jest na wątrobę NAC :) widziałem tu na stronie z UNS firmy i Ostrovit.

Ktoś stosował?:)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora