DARMOWA DOSTAWA od 50zł KOD: DOSTAWA50 w dniach 09-16.07

Suple i wypryski

 27 października 2017, 11:50

Od jakiegos czasu zaobserwowalem u siebie zwiekszona ilosc wypryskow na skorze (zwlaszcza plecy) czym to moze byc spowodowane? Aktulanie stosuje aakg+cytrulina, bcaa oraz białko whey czekoladowe. Czy ktorys z tych suplementow moze miec takie dzialanie? Czy ktorys odstawic?

 27 października 2017, 12:00

Przyczyn może być mnóstwo nie koniecznie związanych z suplami, trzeba by było przyjrzeć sie Twojej diecie i nie tylko. Z supli, które wymieniłes raczej żaden by nie miał takich skutków ubocznych jedynie nadmiar białka w diecie może powodować wypryski ale to musiałbys naprawde jeść go w bardzo dużych ilościach i chodzi tu raczej o białko z pożywienia. Dam ci pare wskazówek włącz do swojej suplementacji cynk 50mg dziennie, zacznji chodzić na solarium, jezeli spozywasz duzo białka to zredukuj tą ilość, dodaj wiekszą ilość warzyw do diety i dodtakowo jeszcze możesz pić rano na czczo wyciśnietą cytrynę z przegotowana wodą. Myśle ze powinno pomoc jezeli to problem leży gdzieś głębiej i trzeba było mu sie przyjrzeć indywidualnie.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora