RABAT -15% na koszyk od 249zł!  Kod: CEL15   

Suple niewiadomego pochodzenia

 25 września 2017, 21:59

Co sądzicie o kupowaniu supli od znajomych lub kogoś kto handluje suplami nie posiadając sklepu z odżywkami?
Kilku kumpli kupiło właśnie takie produkty.

Chwalą sobie działanie ale ja do końca nie jestem do tego przekonany. Fakt czsami można kupić coś w super cenie ale czy warto oszczedzać nie widząc tak naprawdę co jest w środku? Co sądzicie?

 27 września 2017, 17:30

Ja kota w worku nie lubię kupować, jeżeli mam wydać kasę to chce wiedzieć skąd towar pochodzi i czy jest pełnowartościowy-mąki jeść nie chce lub innego dziadostwa-którego ktoś może dosypać u siebie w domu!Ale wybór należy do Ciebie, ja odradzam.

 28 września 2017, 11:41

Popieram Mocnego, ja też lubię wiedzieć co jem i za co płacę-dlatego wybieram tylko "pewne" sklepy.  Łaszczenie się na jakiś tańszy szajs nic dobrego Ci nie przyniesie- co najwyżej syfy na całym ciele.

 28 września 2017, 17:20

No ja muszę napisać, że raz wtopiłem. Kupiłem na allegro kretkę i BCAA jakiejś nieznanej firmy. Gość tylko tym handlował. Później dowiedziałem się od znajomych, że on to miesza sam w piwnicy, a towar ponoć ściąga z Chin. Wyebałem to do kibla wszystko!

 29 września 2017, 11:06

Ja też mam przykre doświadczenie z takimi suplami:( po białku tak mnie pędziło...nigdy więcej nie tknę nic z niewiadomego źródła.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora