Zostało: Happy Hours! -18% od 119 ZŁ! Kod: HOUR18  

Szybki sposób na przytycie

 28 listopada 2017, 13:12

Moj kolega jest bardzo chudy i ma szybki metabolizm a chcialby bardzo przytyc. Dieta jest typowo domowa, rodzice są pod tym katem bardzo rygorystyczni i uwazaja, ze tyle co je to mu wystarcza-nie przemawiaja do nich zadne argumenty. Jak mozna wiec mu pomoc? I czy mozna przytyc 15 kg w 3miesiace czy jest to realne?

 28 listopada 2017, 13:44

Niech spróbuje odzywki typu gainer (czyli węglowodanowo-białkowej ale z przewagą weglowodanów) bo na rodziców niestety nic wam nie poradzę:) i takim dobrym jakościowo będzie https://www.bcaa.pl/amix/carbojet-basic-6000g.html lub https://www.bcaa.pl/fitness-authority-fa/fitness-authority-mass-core-7000g.html

Na początek niech bierze 2-3razy dziennie po 60-80g i obserwuje co się dzieje, jak waga nadal stoi to zwiększamy trochę porcje.

Czy może przytyć 15kg w 3miesiące?-pewnie, że może ale to musiałby wciągać wszystko jak odkurzacz:) i liczyć się z tym ,że to co uzyska w głównej mierze będzie to tłuszcz a nie czysta masa mięśniowa więc wszystko zależy tak naprawdę od niego i rodzaj masy w jaki celuje:)

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora