Tanie białko

 22 września 2017, 21:49

Jak to jest? Ceny białek różnią się od siebie w ogromnym stopniu. Chwilami jak czytam o tych białkach to przecież się niczym nie różnia. Taka sama zawartość białka jak i mniej wiecej reszty składników.

W tym wypadku przy podobnym składzie ceny potrafią się różnić o 30-40zł na kilogramie. Jak możecie to jakoś wytłumaczyć to chętnie się dowiem. Taka wiedza przyda się na przyszłość przy wyborze odżywki.

 24 września 2017, 22:07

Z racji pracy jaką wykonuję i wrodzonej ciekawośći do próbowania nowych smaków oraz produktów, na poprzednich targach próbowałem wszystkiego co się dało aby wyrobić sobie chociaż jakąs pozytywną opinię na temat różnych marek oraz smaków.
Po spróbowaniu kilka tańszych marek stwierdziłem, że niestety one nie są dla mnie z uwagi na to, że dosyć mocno rozbolał  mnie po nich żołądek.

W tym roku postanowiłem zrobic odwrotnie i próbować tylko odżywek ze sprawdzonych marek i jednoznacznie moge stwierdzić, że po tego rocznych targach nie miałem takich dolegliwości jak w roku poprzednim.
Jestem więc zwolennikiem produktów w których jakość a nie cena jest na pierwszym miejscu.

 27 września 2017, 17:58

Dla mnie koncentrat i soja to najgorszy syf, już wolę dołożyć i kupić izolat-nie dość,że masz więcej białka to białko jest oczyszczone z węgli i tłuszczy bądź są tam ich śladowe ilości poza tym szybko się przyswaja. Po treningu piję tylko izolat i tak już od paru lat! Próbowałem różne i najbardziej sobie chwale CFm Isoprime z Amix'a , Iso whey zero Biotecha oraz Pure whey Isolate z Olimpa.

 28 września 2017, 12:12

A jak myślicie dla osoby, która ćwiczy reakreacyjnie jest osobą początkującą, ma problemy z pilnowaniem diety. Jest sens kupowania izolatu przy ogaraniczonym budżecie czy jak nie ma sie na izolat za ponad 200zł lepiej kupic drozszy koncetrat czy tanszy izolat? I czy osoba początkująca jest wogole w stanie odczuc róznice? Widzialem jeszcze temat hydrolizatu ale to juz wogole dla mnie czarna magia.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora