Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Therm Core

 29 listopada 2017, 13:26

Brał ktoś ten spalacz, bo zastanawiam sie nad kupnem skład bardzo ubogi ale dawki konkretne i konkretne składniki aktywne czyli to co lubie? Ale jezeli któryś z forumowiczów mogłby cos powiedziec wiecej o jego działąniu byłym wdzięczny!

 29 listopada 2017, 14:05

Może i skład się taki wydaję ale ten kto tego próbował zapewne powie to samo, że to jest trochę taki przyczajony tygrys a ukryty smok:) bo pobudzenie jest dość duże, termogeneza również dobrze odczuwalna poza tym obniża chęć na podjadanie słodyczy,  przyśpiesza metabolizm co również przekłada się na efekty spalania. Oczywiście trzeba pamiętać o odpowiedniej diecie oraz treningu bo bez tego to żaden spalacz nam nie pomoże.

 29 listopada 2017, 15:39

Hmm patrząc na skład, to wygląda całkiem w porządku, jeśli nie chcesz od razu zaczynać na grubo, to może się fajnie sprawdzić, jednak jeśli oczekujesz czegoś mocniejszego, to bez zastanowienia bierz Oxyburn Pro z Falcon Labs'a.

Mogę Cię zapewnić, że nie pożałujesz, forumowicze zresztą już wymieniali się swoimi wrażeniami na jego temat.

 29 listopada 2017, 15:39

Jeśli chodzi o spalacz to godny polecenia brałem i to nie raz! Rozgrzewa konkretnie, apetyt na podjadanie maleje a nawet znika, oczywiście przy diecie jest ekstra.

Jedyne co to nie pobudzał mnie wogóle ale nie każdy tego potrzebuje.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora