Zostało: Happy Hours! -18% od 119 ZŁ! Kod: HOUR18  

Trening dwa razy dziennie.

 19 listopada 2017, 23:44

Niedługo zbliża mi się spora ilość urlopu, a, że planów na wakacje brak i mojej miłość do siłowni i treningów wpadłem na pomysł, że będę trenował dwa razy dziennie np. rano klatkę, a wieczorem biceps itd.

Jest to rozwiązanie dobre na okres miesiąca ?

Może organizm dozna szoku i wyjdzie mi to na dobre ?

 21 listopada 2017, 15:44

Jezeli po porannym treningu wracałbys do domu jadl szedl spac, pozniej wstawał znowu jadł drzemka drugi trening to moze miało by to sens ale sam jestem ciekawey ile byś wytrzymał w takim reżmimie, trzeba wziąc pod uwage ze dwa razy dziennie trenują zawodowcy a u nich suplementacja, odzywianie to jest wyzszy level więc tez nie ma co sie na nich wzorować. Ale warto spróbowac jak bys wytrzymał tak miesiac to szacunek...

 21 listopada 2017, 15:56

Ja szczerze mówiąc odradzam chyba tak jak kolega wyżej wspomniał, jestes zawodowcem i szykuejsz sie do Mistrzostw Swiata bo na zwykłym poziomie bez odpowiedniej suplementacji Twoj organizm nie będzie w stanie sie regenerować tak szybko. Więc moze poprostu zamiast dwa razy na siłownie, idz np na basen, saune bo więcej korzysci będzie z dobrej regeneracji niż przetrenowania sie.

 21 listopada 2017, 16:52

Odpuść sobie kolego !

Na pewno jesteś amatorem i nic z tego typu treningu nie wyciągniesz, a tylko zajedziesz układ nerwowy w ciągu miesiąca i co potem ? Przerwa od treningów ? ...

Pomysł zupełnie bez sensu, bo gdzie tu czas na regenerację ?
Zamiast chodzić 2 razy dziennie na siłownie, poświęć ten czas na inną aktywność jak basen, sauna, czy choćby normlany spacer z rodziną i sylwetkowo wyjdzie Ci to na lepsze ;).

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora