Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Witamina C w proszku

 6 grudnia 2017, 13:41

Szukam jakiejs dobrej witaminy c ale w proszku. Chcialbym zeby byla ekonomiczna i przyzwoita jakosciowo. Co mozecie polecic i jak rozdzielac jej porcje w ciagu dnia?

 6 grudnia 2017, 14:51

Nawet nigdy bym się nie spodziewał tego po sobie, że pochwalę coś z firmy ostrovit ale zdecydowanie ta witamina c najbardziej się opłaca i nie zawiera żadnych innych zbędnych dodatków, które dorzucają inne firmy i to w tak śladowych ilościach jeszcze, że raczej one nawet na nas nie zadziałają:( a tą naprawdę uważam za skuteczną:) Zwłaszcza świetnie się sprawdza u mnie w okresie przeziębienia czy grypy https://www.bcaa.pl/ostrovit/100-vitamin-c-500g.html

Profilaktycznie biorę jej 1-2g dziennie po posiłku i przed snem (po 1g) a w okresie przesilenia czy choroby to nawet do 5-6g dziennie i tyle na mnie zdecydowanie działa i mi pomaga szybciej wrócic do zdrowia:)

 6 grudnia 2017, 22:47

Jak dobrze poszukasz na znanym portalu aukcyjnym ;) to śmiało możesz kilogramowe paczki wyrwać jeszcze taniej niż te Ostrovit :-) Witamina C to Witamina C nie ma lepszejczy gorszej :-) najważniejsze żeby była czysta.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora