Witaminy dla kobiet

 24 października 2017, 14:22

Problem polega na tym, ze moja dziewczyna nie jest w stanie polknac zbyt duzych tabletek badz kapsulek:( w domu juz lezy drugie opakowanie (1 biotech for women i 2olimp plus dla kobiet) Moje pytanie dotyczy wiec jakis dobrych witamin ale zeby byly bardzo male kapsulki albo najlepiej w proszku badz w plynie i cos dobrego oczywiscie. Jestescie w stanie cos polecic?

 15 listopada 2017, 14:07

W proszku zdecydowanie polecam ci orange triady z controlled labs więc nie powinno być już problemu z dozowaniem tych witaminek. Składowo chyba jedne z lepszych na rynku i dodatkowo wzbogacone są o priobiotyki oraz różne wyciągi z  roślin czy np.kompleks na stawy ,naprawdę mają wszystko to co potrzeba do dobrego funkcjonowania organizmu. Co do tych witamin, które leżą w domu to spróbuj pokruszyć te tabletki np. w moździerzu a z kapsułek wysypać proszek i jej zapodaj - bo szkoda marnować zakupionych produktów.

 20 listopada 2017, 17:15

Ja mam patent na duże kapsułki który wymyśliłem żonie :)

Wystarczy poprostu wysypać zawartość kapsułki do wody albo wsypać do buzi i popić ;) zero problemu i zero przeciwskazań hehe

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora