WPC 80vs Whey Protein

 29 listopada 2017, 15:38

Ostrovit wypuscił nie dawno białeczko whey protein w słoiku. Czy to jest to samo co WPC80, które sprzedawane jest w Folii, przyznam szczerze ze jakos zastanawiam sie nad spróbowaniem tego białka bo bardzo duzo osób zachwala ale jescze więcej neguje to białeczko.

 29 listopada 2017, 16:15

Zapewne jest to wszystko to samo-może poprawili delikatnie smak, czy rozpuszczalność (w co bardzo wątpię) zapakowali w ładny słoik i poszło dalej w świat:) Mimo wszystko jestem chyba uprzedzony do białek z tej firmy po moich wcześniejszych rewolucjach i raczej nie skusi mnie ta niby atrakcyjna cena bo żołądek jest dla mnie ważniejszy. Wolę dorzucić parę złotych i kupić coś lepszego np. mniejszy izolat lub jakąś mieszankę.

 2 grudnia 2017, 13:24

Teraz juz mozesz spróbowac białka ostrovitu nie kupując całego opakowania, więc jezeli masz ochote stestowac zaprszamy do sklepów body shop i poproś któregoś ze sprzedawców o dorzucenie w gratisie do zakupów wtedy będziesz miał jasny przegląd czy warto inwestować w całe opakowanie. A co do różnicy mysle podobnie jak Rocky ze jedyne co mogło byc poprawione to delikatnie smak.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora