Wypryski na twarzy

 23 listopada 2017, 18:07

Ostatnio zmieniłem formę kreatyny z monohydratu na jabłczan i zauważyłem, że na twarzy pojawił mi się lekki trądzik...

W diecie nic nie zmieniałem, z suplementów to jedyna zmiana, może to jakieś uczulenie na tą formę kreatyny ?

 24 listopada 2017, 15:54

Bardziej bym w tym przypadku stawiał albo na barwnik lub słodzik znajdujący się w tym produkcie(jeżeli jest to proszek)

Na twoim miejscu odstawił bym na chwilę ten produkt i zobaczył czy dolegliwości przechodzą.

 25 listopada 2017, 20:08

Miałem identycznie po kreatynie dość niskiej jakości (nie będę robił antyreklamy).

Jakiej firmy ta kreatyna ?

Jak przerzuciłem się ze starej kreatyny na CM3 z treca, to problem praktycznie z dnia na dzień ustał, więc jakość ma znaczenie ;).

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora