Setki odżywek z dodatkowym rabatem! -10%  Kod: RABAT10  

Zamiennik do wody

 16 grudnia 2017, 12:12

Co można dodoać do wody aby trochę zminić jej smak ale nie podbijać ilości kalorii? Picie 4-5l wody dziennie potrafi się znudzić a trakcie treningu to już jest aż nie smaczne. Znacie jakieś produkty?

 16 grudnia 2017, 13:25

W tym wypadku mamy kilka opcji.
Same eletrolity https://www.bcaa.pl/activlab/electroactive-20tab-promocja.html
koncentrat o zmniejszonej zawartości elektrolitów https://www.bcaa.pl/mr-big/mr-big-mineral-low-carb-1000ml.html
Osobiście przed treningiem stosuję właśnie elektroactive a w ciągu dni mineral low.Też już mam po dziurki w nosie samej wody.

 18 grudnia 2017, 14:39

Czasem zdarzy mi się popijać izotoniki ale to zazwyczaj w upalne dni na siłowni - właśnie pod kątem nawodnienia organizmu i taki, który się dobrze sprawdził był z biotecha https://www.bcaa.pl/biotech-usa/multi-hypotonic-1000ml.html, 

https://www.bcaa.pl/olimp/iso-plus-sport-drink-powder-700g.html

https://www.bcaa.pl/isostar/koncentrat-w-proszku-bidon-400g-650ml-gratis.html

 20 grudnia 2017, 22:21

Rocky w tym wypadku proponuję czytać posty ze zrozumieniem. Produkty mają nie podbijać ilości kalorii. Te które ty zaproponowałeś zawierają dodatkowe węglowodany więc w tym wypadku absolutnie odpadają.

 21 grudnia 2017, 12:32

Ale po co zaraz te uszczypliwości drogi ekspercie , no fakt przeoczyłem ten fragment o niepodbijaniu kalorii - przyznaję ale przecież nie róbmy znowu z tego cyrku bo nie poleciłem mu gainera, a tylko izotonik . Biotech hipotonic ma np. niecałe 8g węgli w porcji, dwie pozostałe propozycje mają ich więcej ale zawsze można pokombinować i obciąć z czegoś innego te kalorie, które spożywasz w ciągu dnia i wszystko będzie się zgadzać w bilansie:) Natomiast,  jeżeli Zbyszek nie chce tego robić to twoje propozycję są lepsze.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora