Żele amix

 7 listopada 2017, 14:45

Co myslicie na temat https://www.bcaa.pl/amix/no-fat-cellulite-gel-200ml.html oraz https://www.bcaa.pl/amix/fat-burner-gel-men-200ml.html ?

Pierwszy mialbybyc dla mojej dziewczyny a drugi dla mnie.  Jaka jest tego skutecznosc czy warto wydac tyle kasy na te żele czy lepiej zainwestowac w jakis dobry spalacz?  Jak radzicie? Ktos juz tego probowal i moze sie podzielic opinia-bede wdzieczny.

 7 listopada 2017, 22:29

Pierwsze zasadnicze pytanie czy faktycznie spalacz jest potrzebny czy nie warto skupić się na mocniejszym treningu i odpowiedniej diecie :-) Jeżeli już faktycznie zdecydujecie się na spalacz to na pewno nie w formie żelu :-) bo jedyne co uzyskacie to wzmożoną termogenezę w miejscu posmarowania :-)

 18 listopada 2017, 17:06

Kożystałem kiedyś z tego typu wynalazków i niestety nie zauważyłem jakiejś większej różnicy podczas redukcji oprócz uczulenia i wysypki ale za to moja mama brała ten żel na celulit i jej pomogło! Oczywiście wszystko z utrzymaniem odpowiedniego bilansu kalorycznego!!! :) także polecam Ci spróbować i zobaczyć i sprawdzić czy nie masz uczulenia na jakieś składniki.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora