Rabat na odżywki! -10% od 199 zł  Kod: RABAT10  

Żele w trakcie treningu na siłce

 9 grudnia 2017, 12:50

Czasami brakuje energii na treningu. Co myślicie o dołożeniu żeli energetycznych w trakcie treningu? Nie będzie to za mocne obciążenie dla organizmu i przeszkoda w trakcie treningu?
Samo bcaa jakoś średnio pomaga na treningu bardziej odczuwam regeneracje po wtedy.

 9 grudnia 2017, 13:48

Wszystko zależy od rodzaju wysiłku fizycznego. Przy treningu zwykłym na siłowni nie powinny byc potrzebne. Jeżeli chodzi natomiast o  jakis crossfit i dłuższy wysiłek to wtedy jak najbardziej jestem za tym aby takie produkty brać. Jeżeli masz za mało siły to zobacz czy czasami nie przyda sie bardziej jakaś dobra przedtreningówka.

 11 grudnia 2017, 12:27

Jeżeli szukasz czegoś do treningu na siłowni to raczej celuj bardziej w carbo lub vitargo w celu uzupełnienia energii natomiast jeżeli chodzi o sporty bardziej wytrzymałościowe np. bieganie ( maratony) rower to żele wtedy jak najbardziej się sprawdzą.

 11 grudnia 2017, 13:06

Właśnie... może napisz co to w ogóle za trening, bo w przypadku normalnego treningu siłowego który nie trwa 3 h, to takie żele nie mają racji bytu, natomiast jeśli mowa o sportach wytrzymałościowych: biegach, walkach czy nawet aktywności typu crossfit, to wtedy jak najbardziej warto myśleć o żelach.

 

Odpowiedz

Chcesz mieć własny awatar (obrazek) i pseudonim?
Utwórz konto i profil na forum BCAA.pl!
Po publikacji odpowiedź będzie zatwierdzana przez moderatora