Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

Go On Nutrition Whey + Creatine 750g+400g

Cena BCAA.pl 91,80
Dostępny. Wysyłka - w poniedziałek *
Dostępne wariantyOcenaIlość
Vanilla
szt.
White Chocolate Coconut
szt.
Pistachio cream
szt.

0
0
0

Zestaw Go On Nutrition Whey + Creatine to ekstra wybór dla wszystkich osób szukających sposobu na jeszcze szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, który ułatwiając pokrycie dziennego zapotrzebowania na na proteiny, wspiera także w spotęgowaniu możliwości wysiłkowych.

W zestawie znajdziesz:

Go On Nutrition Whey+ to fantastyczne połączenie koncentratu wraz z izolatem białka serwatki, które pomagając utrzymać dotychczas wypracowaną masę mięśniową, umożliwia także o wiele łatwiejsze dostarczenie odpowiedniej ilości protein w codziennej diecie.

UWAGA! Smak określasz podczas składania zamówienia!

Go On Nutrition Creatine to z kolei wspierający uzyskanie szybszego rozwoju siły, czysty monohydrat kreatyny w proszku. Jego dobroczynne działanie w diecie aktywnego sportowca, nie tylko pomaga zbudować imponującą muskulaturę, ale także ułatwia wykonywanie ćwiczeń na znacznie wyższej intensywności niż miało to miejsce dotychczas.

Jeśli jesteś osobą aktywną, która szuka zestawu suplementów, który w prosty, ale zauważalny sposób wpłynie na nasze efekty, to właśnie go znalazłeś!