🎃 Rabat -13% na odżywki!    Kod: HALLOWEEN  

Zestaw Na Noc

Promocja!
Z przedpłatą dostawa gratis!
Cena BCAA.pl 98,97 zł 93,98
Oferta specjalna
Dostępny. Wysyłka - dzisiaj *
Ilość
szt.
0
0
0

Miewasz problemy z nocnym zasypianiem? Od dawna wiadomo, że głęboki, niczym nieprzerywany sen wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Zestaw Na Noc to kompozycja trzech produktów wspierających walkę ze zmęczeniem, które dbając o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego przyczyniają się do sprawniejszej regeneracji.

W najnowszym Zestawie Na Noc znajdziesz:

6Pak Nutrition Effective Line ZMB to formuła wspomagająca organizm, która zawiera w sobie połączenie cynku, magnezu oraz witaminy B6 potocznie zwanego ZMA. Dzięki swojemu korzystnemu wpływowi na pracę mięśni, przyspiesza między innymi nocną regenerację maksymalizując tym samym nasze efekty.  

Twój sen nie jest wystarczająco głęboki? Mamy na to sposób - 6Pak Nutrition Effective Line GABA + Melatonin to suplement diety wspierający uzyskanie stanu relaksu oraz odprężenia, który łagodząc negatywne skutki stresu zapobiega częstemu wybudzaniu się.

Sport Definition Sleep Aid to produkt świetnie potęgujący działanie wyżej opisanych suplementów, który zawierając w swoim składzie aż siedem składników aktywnych, sprzyja szybszemu zasypianiu pozytywnie wpływając na maksymalizację treningowych efektów.

Inni Pudełko na tabletki to pillbox ułatwiający dokładne dawkowanie suplementów, który zajmując bardzo mało miejsca w torbie, pozwala zredukować ilość zabieranych rzeczy na trening.