Już teraz Darmowa dostawa! od 50zł na WSZYSTKO - kod:  50FREE 

Olimp Creatine Monohydrate Powder 550g

Olimp  ▪  Kreatyny
Brak towaru w magazynie.
Powiadom, gdy produkt będzie w sprzedaży
0
0
0

Monohydrat kreatyny to anaboliczny związek organiczny, który jak żaden inny zdobył uznanie i został dokładnie przebadany przez tysiące naukowców i sportowców.

Działanie:

  • Zwiększa siłę i masę mięśniową

  • Przyspiesza regenerację potreningową.

  • Zwiększa pompę mięśniową.
  • Zwiększa wydzielanie naturalnych hormonów anabolicznych.

Pełna chemiczna nazwa kreatyny to kwas N-metylo-guanidyno-octowy. Kwas ten w połączeniu z cząsteczką wody tworzy monohydrat kreatyny (zwany również monowodzianem kreatyny). W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat monowodzian kreatyny stał się najczęściej stosowaną formą tej anabolicznej substancji. Jest on bezpieczny i zawsze daje widoczne efekty!

Jeżeli nigdy wcześniej nie stosowałeś preparatów kreatynowych, to bez obaw możesz sięgnąć po monohydrat kreatyny. Z pewnością się nie zawiedziesz, a efekty mogą być nawet lepsze niż się spodziewasz.

Kreatyna zwiększa zdolność mięśni szkieletowych do wysiłku anaerobowego (czyli beztlenowego). Jest ona naturalną substancją występującą w komórkach mięśniowych, zwłaszcza w mięśniach poprzecznie prążkowanych. Kiedy stosujemy suplementację monohydratem kreatyny już po kilku dniach zażywania możemy dostrzec widoczne efekty stosowania - mięśnie stają się większe i odczuwalna jest większa pompa. Jest to rezultatem zwiększenia stężenia kreatyny w mięśniu o około połowę. Dochodzi wtedy do licznych reakcji, które w rezultacie sprawiają, iż komórki mięśniowe absorbują więcej wody.  Zwiększa się wtedy napięcie wewnątrzkomórkowe, co jest sygnałem dla mięśni do wzrostu. Po miesięcznym cyklu kreatynowym można spodziewać się przyrostu masy mięśniowej nawet o kilka kilogramów. W komórkach wzrasta również zdolność do produkcji ATP.

Przykładowe dawkowanie preparatu Olimp Creatine Monohydrate Powder.:

I. Pierwszy sposób stosowania składa się z trzech faz:

A. Faza nasycenia - faza trwa około 5 dni. W tym okresie należy stosować kreatynę w dawkach:
  • 1-2 dzień 30g -25g
  • 3 dzień 25g-20g
  • 4 dzień 20g-15g
  • 5 dzień 15g -10g

Kreatynę należy zawsze przyjmować na pusty żołądek (20-30  min. przed posiłkiem) za każdym razem należy obficie popić wodą (najlepiej z dodatkiem dekstrozy).

B. Faza podtrzymania - trwa od 5-7 tygodni.

W dni treningowe: Należy przyjmować kreatynę w dwóch dawkach po 6,5 gram. Pierwszą porcję spożyć przed treningiem, popijając wodą z dodatkiem dekstrozy, a drugą bezpośrednio po treningu  popijając wodą z dodatkiem dekstrozy.

W dni beztreningowe: pierwszą porcję  kreatyny 6,5g spożyć rano bezpośrednio po przebudzeniu  popijając wodą z dodatkiem dekstrozy. Drugą dawkę w ilości 6,5g najlepiej spożyć w połowie dnia popijając wodą z dodatkiem dekstrozy.

C. Faza bezkreatynowa - trwa od 4-6 tygodni. Jest to okres, w którym nie stosujemy kreatyny. 

II. Sposób drugi podobny jest do pierwszego z tym, że nie występuje w nim faza nasycenia. Sposób przyjmowania jest zatem taki jak w punkcie B i C.
Skład
Wielkość porcji: 1 miarka (10g)
Ilość porcji w opakowaniu: 55
Wielkość opakowania: 550g
Skład w porcji 10g
Wartość energetyczna 0kcal
Białko 0g
Węglowodany 0g
Tłuszcz 0g
Monohydrat kreatyny 10g