Olimp TCM Mega Caps 30kaps. 1blister

Olimp  ▪  Kreatyny
Cena BCAA.pl 6,84
Dostępny. Wysyłka - dzisiaj *
Ilość
szt.
0
0
0

Jabłczan kreatyny jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form kreatyny dostępnych na rynku.


Działanie:

  • Zwiększa siłę mięśni i zdolność do wysiłku beztlenowego.

  • Powoduje szybki przyrost tkanki mięśniowej.

  • Przyspiesza regenerację potreningową.

  • Wpływa na zwiększenie wydzielania tlenku azotu.

Jabłczan kreatyny (tricreatine malate) jest erogenicznym związkiem zwiększającym zdolność organizmu do wysiłku beztlenowego. Już po kilku dniach stosowania odczuwalna jest większa siła podczas treningów i widoczna jest większa masa mięśni. Olimp TCM to suplement diety zawierający maksymalnie czystą kreatynę w formie soli ( kreatyna połączona z jabłczanem). Cechuje się minimalną konwersją do kreatyniny, która jest wydalana z organizmu i nie wpływa w pozytywny sposób na zdolności wysiłkowe.

Dawkowanie:

  • W dni treningowe: Pierwszą porcję (4 kaps.)  spożyj na czczo 30 minut przed śniadaniem, drugą 30 minut po treningu,  trzecią przed snem.
  • W dni nietreningowe: Pierwszą porcję na czczo 30 minut przed śniadaniem. Drugą porcję około 30 minut przed kolejnym posiłkiem na pusty żołądek.

UWAGA! Promocja związana ze zbieraniem punktów za zakup wybranych produktów marki Olimp (program Olimp Premium Club) dotyczy wyłącznie pełnych opakowań danego suplementu. Promocyjne kody kreskowe znajdują się jedynie na opakowaniach podstawowych wielkości oznaczonych na kartonikach, nie dołączamy ich dodatkowo do zakupu pojedynczych blistrów.

Skład
Wielkość porcji: 4 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 7,5
Wielkość opakowania: 30 kaps.
Skład w porcji 4 kaps.
Jabłczan kreatyny 4400mg
Pozostałe składniki
Celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu-substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.