Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

Konrad Ł.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Polecam

Scitec Hot Blood 3.0
Trec AAKG Mega Hardcore
Trec Anabolic BCAA System

Napisane opinie

Szybko urosłem w siłę, w szczególności gdy jest ona mi potrzebna w treningach własną masą ciała, robiąc piramidy na treningu. Łapy puchną lepiej jak od kreatyny i do tego żyły fajnie wychodzą. Polecam 5/5

Pierwszy raz stosuję i świetnie się zasypia. Świetny stan 30 minut po spożyciu, szybko się zasypia i szybko dochodzi się do siebie po śnie. Polecam w 100%. Pewnie jeszcze kilka razy będę składał zamówienie na ten suplement jak się skończy.

Dobrze działa i wystarcza na długo. Efekty są, więc jeszcze wrócę do tego BCAA.

Kupiłem mniejsze opakowanie tego produktu i po tygodniu łapka ładnie spuchła, jednak siły nie widziałem żeby wzrosła w tym czasie. Możliwe, że nie trzymałem się twardo diety lub wymagałem za wiele, ale mimo to polecam, bo efekty są.

Orange-maracuja okropny smak, ale za to świetnie działa podczas treningu. Inny produkt już mnie nie klepał, więc pomyślałem o czym innym. Pierwszy raz jak byłem naładowany po dawce Hot Blooda to myślałem, że rozwalę tę sztangę na przysiadach. Faktem jest to, że tolerancja szybko rośnie przy częstym stosowaniu, ale mimo to pobudza nadal i myślę, że warto tę pozycję kupić. Ogólnie zmieniłem dyscyplinę z systemu obwodowego z wolnymi ciężarami na kalistenikę.