📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Rafał S.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Dobre i tanie rozwiązanie, dodatek tauryny i kreatyny robi robotę, bo i tak suplementuję to oddzielnie.

Stosunek cena/jakość bardzo dobra. Rozpuszczalność ok, smak czekoladowy rewelacja - identyczne jak kakao rozpuszczalne.

O zaletach wolno wchłaniającego się białka nie ma co pisać, ale 50% ceny w porównaniu do innych firm robi robotę. Poza tym smak waniliowy to odpowiednik shake z Maca - polecam.

Trochę mała zawartość jonów magnezu w tabletce, ale można brać więcej. Cena rewelacyjna.

Tani substytut białka odzwierzęcego, smaki bez szału, wanilia tylko ''zjadliwa'', no, ale izolat za tanie pieniądze...

Prawie każdy sposób na podniesienie poziomu hormonu wzrostu jest dobry, a jeśli jest on tani, skuteczny i zawiera kilka składników... Polecam.

Polecam wszystkim - duże dawki witamin rozpuszczalnych w wodzie, co ma duże znaczenie z uwagi na fakt, że przyswoimy tylko część, więc przynajmniej coś zostaje.

Co do jakości produktów firmy Ostrovit opinie są skrajne - moim zdaniem produkt działa, libido rośnie, a znalezienie za taką cenę tribulusa z 90% zawartością saponin nierealne. Polecam.

Tribu Stallion stosowany 1 dziennie + 2 tabletki Tribuactiv (też Activlabu) naprawdę działa - stosowałem 3 miesiące i efekty są zauważalne - przyrost czystej masy mięśniowej + super libido.

Dostałem próbkę razem z zamówieniem - świetna rozpuszczalność (nawet bez shakera) i smak czekoladowy (córka spróbowała i chciała więcej). Polecam.

Dawki witamin wystarczające dla ćwiczących - większość ludzi bierze suplementy z dawkami dziennymi witamin, co po przyswojeniu przez organizm daje 0 dlatego dawki muszą być dużo większe - polecam.

Dobry koncentrat, dobra cena, dobra rozpuszczalność - polecam wanilię, jest ok. Na plus dodatek peptydów wołowych.

Spora dawka wyciągu z Tribulus Terrestris, który nie wywoła szału w naszym organizmie (to nie "teściu"), ale zdoła nieznacznie podnieść nam poziom testosteronu, co jest nie do przecenienia przy treningach, ale poza tym libido będzie o wiele lepsze. Polecam.

Dobry produkt - nie zapominajmy o tym, że stosowanie tylko izolatów nie ma sensu, a kazeina idealnie zabezpiecza nas przed katabolizmem i jest źródłem białka przez parę godzin, a stosunek działanie/cena super.

Ilość działań tauryny jest naprawdę duża, poza tym co pisali poprzednicy działa m. in. antykatabolicznie, co w połączeniu z kazeiną na noc daje radę, a stosunek dawki do ceny jest więcej niż zadowalający.