Anonim

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Dobrze pobudza, zwiększa koncentrację, pojawia się uczucie pompy mięśniowej. Dzięki formie płynnej szybko się wkręca.

Bardzo fajny produkt. Po miesięcznej kuracji wyraźnie czuć poprawę w stawach. Polecam smak grejpfrut.

Dobre ZMA, ale trzeba brać całą porcję żeby uzyskać oczekiwany efekt.

Stosuję ten suplement już od kilku tygodni i jestem zadowolony, że właśnie na niego się zdecydowałem. Ogólne samopoczucie się poprawiło, zauważyłem szybszą regenerację nawet po bardzo ciężkich treningach. Mogę śmiało polecić ten produkt.

Faktycznie ta złota butelka ma fajny design. Jest to już któryś z kolej mój bidon Isostara i ten najlepiej wygląda. Użytkuje się go bardzo dobrze, może cumel trochę za ciężko się wyciąga, ale myślę że z czasem się lepiej wyrobi.

Bardzo fajna konsystencja masła, które dobrze smakuje. Masło nie jest mulące (jak to niektórych innych marek). Za niska cenę możemy kupić bardzo dobre masło orzechowe. Polecam.

Fajny produkt do stosowania w ciężkie dni. Potrafi postawić na nogi i sprawić, że początkowe niechęci do treningu i zmęczenie przerodzą się w ogień i poczujesz prawdziwą siłę swoich mięśni!

Witam. Regularnie co kilka miesięcy robię sobie kurację z z Flexit Drink. Fajny produkt, dobrze regeneruje nadwyrężone stawy. Po miesięcznej kuracji czuć wyraźną różnicę "w smarowaniu" - nic nie skrzypi i nie boli. Cena jak za ten produkt nie jest wygórowana. Produkt mogę śmiało polecić, nadaję się zarówno do zwalczania kontuzji, jak i do stosowania profilaktycznego/zapobiegawczego na wzmocnienie stawów. Uważam, że każda osoba uprawiająca jakąś dziedzinę sportu powinna co jakiś czas zadbać o swoje stawy.

Witaminy Trec Multipack to bardzo dobry komplex witamin. Dobrze się wchłaniają (co widać po moczu), nie ma po nich żadnych rewolucji żołądkowych, niczym się nie odbija.
Kończę już drugie opakowanie i zapewne kupię następne, bo ich cena w stosunku do jakości jest bardzo dobra.