Odżywki i suplementy -15% taniej!    Kod: 15TANIEJ  

Robek

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Posiłkuję się tym suplementem już trzeci czy czwarty raz. Rozpuszczalność dobra. Smak - cóż, to zawsze kwestia gustu - nazwałbym go "wybuchowo-kwaśnym", ale nie niedobrym.
Odczucia po zażyciu: 1/ bardzo duży wzrost wytrzymałości na treningu. Ten preparat nie daje Ci nagłego skoku energii, ale pomaga wkręcić się na obroty i kontynuować na najwyższej mocy. Nie chcesz kończyć treningu, chodzisz i szukasz co by tu jeszcze. 2/ solidny przyrost siły (nie ma tu sensu pisać ile, bo i tak każdy ma inne treningi i predyspozycje), ale na pewno odczujecie sporą poprawę. Ja w tym okresie odkładam wszelkie przedtreningówki, bo Storm robi swoją robotę doskonale. Po jakiś 5 tyg. odkładam i robię kilkutygodniową przerwę. Potem uderzam ponownie. Pucha jest duża, więc wystarcza mi na dwa takie cykle. Za tą jakość i ilość cena w BCAA jest bardzo korzystna. Polecam niezdecydowanym. Nie zawiedziecie się!

Do tej pory na siłowni ledwo ogarniałem... niczym Rysiek z Klanu, ale odkąd zacząłem przyjmować ten specyfik jestem jak Tommy Lee Jones w Ściganym. Wzrost siły i wytrzymałości gwarantowany. Respekt kolegów? A jakże :)