Odżywki i suplementy -15% taniej!    Kod: 15TANIEJ  

Szymon S.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Nie jestem wegetarianinem, ale lubię mieszać sobie źródła białka. Fajnie, że można w Polsce kupić białko roślinne i to bez soi; której nie ufam mimo, że to podobno mit, że nie powinno się używać sojowego... :P.

Jestem bardzo zadowolony, nie pierwszy raz stosuję. :)

Mam po nich zaczerwienienia skórne; nie tylko po tych zresztą, po Olimpie też (i jeszcze mi usta pękają); a po np. AM/PM Formula (też od FA) już nie mam... Nie wiem jaki składnik za to odpowiada, ani o co chodzi, ale no wysokiej noty nie wystawię. :P.

Dobrze pobudza, idealne na poranny trening :)

Rozpuszcza się gorzej niż wołowe białka FA i Carnivor. Muszę używać miksera, gdyż szejker nie daje rady i pozostawia gródki - dlatego nadaje się bardziej do domu niż na siłownię. Na plus, że nie pozostawia tak dużej ilości piany jak alternatywy. Jeżeli tak jak ja, nie lubisz steków - polecam dowolne z białek wołowych, zawsze to lepiej urozmaicić sobie źródła substancji odżywczych. Carnivor i Scitec mają lekko inny skład (FA wydaje się uboższe o dodatki) więc najlepiej je sobie porównać samemu. Ja na razie zostanę przy Scitec-u, jestem zadowolony. Smak nie zachwyca, ale każdy proszek jest niedobry... ;-)