Wakacyjna wycinka cen! 🌴 Rabat -15%    Kod: WAKACJE  

Ewelina M.

Brak zdjęcia
Kobieta

Napisane opinie

Świetny batonik Treca. Bardzo przypadł mi do gustu jego smak, dobrze zapycha, więc spełnia swoją funkcję. W składzie jest sporo białka, niestety cukru też nie brakuje.

Jako okazjonalny zamiennik właściwego posiłku sprawdza się doskonałe. Baton jest smaczny, nie za słodki jak na tego typu produkty, a zarazem jest bardzo sycący. Jeden z lepszych jakie próbowałam.

Cenowo te węglowodany może i prezentują się nieźle i do tego nie smakują najgorzej, ale z rozpuszczalnością jest już dużo gorzej. Wolę carbo innych firm.

Bardzo lubię dżemy Walden Farms. Robią bardzo smaczne rzeczy, do tego nie posiadają cukrów, niestety ceny tych produktów są porażające.

Po kilkumiesięcznym stosowaniu tego produktu zauważalnie zmniejszyła się u mnie podatność na wszelkie bolesne skurcze mięśni. Chwalę sobie ten produkt i na pewno do niego będę wracać.

Nie najgorsze białko. Może nie jest jednym z topowych na rynku, ale i tak jest całkiem niezłe. Smaczne, łatwo się miksuje z wodą lub mlekiem.

Świetny produkt. Stosuję go codziennie jako zamiennik tradycyjnego oleju i sprawdza się idealnie zarówno do przyrządzania mięska jak i np. naleśników.