Rabat -15% na odżywki!    Kod: 15MNIEJ  

Marcin S.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Jak redukcja to tylko z Animal Cuts, przy odpowiednio zbilansowanej diecie i dobrze dobranym planie treningowym potrafi wyciąć nawet najbardziej oporny tłuszcz. Zawsze gdy po okresie "masowym" wchodzę na redukcję to zaczynam dzień od paczuszki Cutsa plus BCAA i do godziny aerobów. Polecam każdemu kto się jeszcze waha, do tego w BCAA.pl szybka wysyłka i niski koszt :)

Jak redukcją to tylko z Animal Cuts, przy odpowiednio zbilansowanej diecie i dobrze dobranym planie treningowym potrafi wyciąć nawet najbardziej oporny tłuszcz. Zawsze gdy po okresie "masowym" wchodzę na redukcję to zaczynam dzień od paczuszki Cutsa plus BCAA i do godziny aerobów. Polecam każdemu kto się jeszcze waha, do tego w BCAA.pl szybka wysyłka i niski koszt :)

Łatwe w wykonaniu, jeszcze lepsze w smaku. Idealne jako dodatek do drugiego śniadania w pracy, bądź ratunek w chwili słabości na słodycze. Polecam.

Produkt wart swojej ceny, idealny zarówno przed porannym startem, jak i w trakcie biegu czy jazdy na rowerze. Odczułem po nim zauważalne pobudzenie w trakcie zawodów. Jedyny minus za smak wiśniowy, który jest dość nietrafiony i odbija się nim podczas biegu. Ogólna ocena dobra.

Idealne żele w sportach wytrzymałościowych, nie zamulają i oprócz energii dostarczają niezbędnych witamin. Smak egzotyczny to fajne odstępstwo od nudnych jednorodnych smaków. Polecam.