📦 Rabat na odżywki ❗ -15%    Kod: ZAMAWIAM15  

Jacek K.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Napisane opinie

Do ostatnigo zamówienia dostałem próbkę Biotech Iso Whey Zero, był to mój pierwszy kontakt z WPI i... Na pewno nie ostatni! Do tej pory kupowałem głównie koncentraty białka serwatki, jednak dzięki tej próbce dostrzegłem różnicę! Lepiej się miesza, lepiej smakuje. Patrząc na skład widać, że izolaty zawierają "więcej białka w białku" także jest to odżywka lepsza jakościowo. Co prawda wnioskuję wyłącznie na podstawie otrzymanej próbki, jednak w przypadku białka trudno mówić o efektach, bo nie jest to np. kreatyna. Białko ma za zadanie uzupełnić braki w diecie, a to wydaje się świetne!

Świetny monohydrat, nic więcej do dodania. Sypię miarkę do buzi i zapijam wodą. Efekty jak najbardziej zadowalające, siła zdecydowanie na plus. Jak to mono - mocno podlewa wodą, ale właśnie to lubię w tej formie kreatyny.

Tak więc, działa świetnie, polecam wszystkim chcącym zrobić trochę masy i siły.

Świetne węglowodany. Dobry skład, energia uwalniana przez długi czas. Pierwszy raz spotkałem się z węglami bezsmakowymi, co jest doskonałą opcją do mieszania z innymi supłami (sam mieszam z białkiem Biotech po treningu). Cenowo standard, jak to węgle.

Polecam!

Do tej pory stawiałem na ekonomiczne białka od tańszych producentów. Tym razem postanowiłem jednak sprawdzić, czy te trochę droższe zawdzięczają swoją cenę tylko marce, czy faktycznie są lepsze, smaczniejsze itd. Wybór padł na Biotech Nitro Pure Whey Gold - głównie z powodu ciekawych smaków dostępnych w ofercie. Z pewnością się nie zawiodłem, uważam, że to świetna odżywka a smak "Lemon Yogurt" jest po prostu niesamowity! Przypomina mi sernik mojej mamy :)

Plusy:
- niesamowity smak lemon yogurt
- świetnie się miesza

Minusy:
- smak chocolate coconut zbyt słodki
- mało ekonomiczne opakowanie

Czy polecam? Tak, jednak uważam, że można znaleźć coś równie dobrego w zdecydowanie lepszej cenie.

Niby tylko shaker, ale udowodnił, że jednak nawet coś tak prostego można zrobić lepiej! Przede wszystkim nazwa produktu nie jest przypadkowa, ten shaker naprawdę jest Nano. Jest znacznie mniejszy od pozostałych, ale w zupełności wystarczy do wymieszania węgli, białka czy BCAA przed treningiem. Ma jeszcze jedną zaletę - jest pozbawiony zbędnych krawędzi, dzięki czemu łatwiej utrzymać go w czystości.

Podsumowując:

Plusy:
- małe wymiary, zabiera mniej miejsca w torbie;
- świetnie miesza, działa bez zarzutu;
- kształt shakera pozbawiony zbędnych krawędzi, dzięki czemu łatwo się go myje;

Wady:
- może okazać się zbyt mały do wymieszania gainerów, których porcje są znacznie większe od np. białka czy aminokwasów;

Ocena ogólna:
5/5 - mój ulubiony shaker, najfajniejszy ever.

Jako student regularnie testuję wszelkie białka w cenie wahającej się między 40-50zł/700-900g. Przyznam szczerze, że obawiałem się Mexa i domieszki białek sojowych, po prostu uważałem, że coś co jest amerykańskie i tanie nie może być dobre i nie ma sensu ryzyować. A jednak!!!
Stwierdzam, że to najlepsze białko z tego pułapu cenowego, świetnie smakuje i świetnie się miesza, doskonalne uzupełnia dietę w białko, zaspokajając ochotę na słodycze!