Już teraz Masa okazji! Rabat -12% na WSZYSTKIE białka - kod:  WHEY12 

Bartłomiej H.

Brak zdjęcia
Mężczyzna

Ulubione produkty

Polecam

Nutrend Baton Excelent Protein Bar
Nutrend Flexit Gelacoll

Napisane opinie

Praktyczny, poręczny, wielofunkcyjny, niezawodny.
Dla profesjonalistów i pasjonatów sportów wymagających dobrej przemyślanej suplementacji.

Dobry produkt za dobrą cenę. Warto kupić naprawdę działa.

Rewelacyjny baton zastępujący posiłek. Idealny po treningu, idealny w słabym punkcie dnia jeżeli chodzi o posiłek. Często przekąszam go stojąc w korkach w drodze do domu.
Polecam.

Zaskoczyła mnie. Świetnie stawia z rana na nogi- rewelacyjnie napełnia energią na cały dzień. Przed treningiem dodaje skrzydeł. Uważam, że pobiła BCAA, które dotąd stosowałem. Koniecznie wypróbujcie, będziecie zachwyceni.

Super mieszanka białkowa. Świetnie się rozpuszcza zarówno w mleku jak i wodzie. Smak rewelacyjny. Najważniejsze: nie wywołuje żadnych rewolucji żołądkowych, nie przeczyszcza i co najważniejsze z najważniejszego nie zatłuszcza- po zjedzeniu puchu przytyłem 1.5 kg suchej masy mięśniowej. Doskonała jakość w dobrej cenie. Gorąco polecam.

Rewelacja!!! Przyjmuję od 3 tygodni. Wszystko co na temat tego suplementu pisze producent sprawdza się w 100%. Zwłaszcza kwestie dot. regeneracji. Najbardziej jednak jestem zadowolony z tego, iż moje mięśnie nabrały gęstości tzn. zrobiły się twarde jak skała. " Nie ma lipy"-Polecam.